В КУП НАНУ відбувся майстер-клас викладача Арканзаського університету (США) професора Крістофера Келлей

16 Грудня, 2009
      16 грудня 2009р., в рамках розвитку міжнародних партнерських стосунків, Київський університет права НАН України відвідав викладач Арканзаського університету (США) професор Крістофер Келлей.

Професор Келлей прочитав студентам майстер – клас на тему: «Поради щодо особливостей юридичного правопису на англійській мові». Майстер клас проходив в комп’ютерному класі з використанням новітніх інформаційних технологій. Необхідно зазначити що професор Келлей є одним з провідних викладачів школи права Арканзаського університету в галузі юридичного правопису, державного регулювання та екологічного права.
      До того, як розпочати викладацьку діяльність,
професор Келлей займався юридичною практикою як в державному, так і в
приватному секторі, а також працював в одній з провідних Американських
компаній «Arent Fox» у Вашингтоні.

Це був вже не перший майстер – клас
професора Келлей у нашому університеті, тому студенти мали змогу
ретельно підготуватись і задавати питання які їх цікавлять. Наприкінці
заняття професор передав електронний підручник з даної тематики в
бібліотечний фонд нашого університету.