В КУП НАНУ відбувся майстер-клас Заслуженого юриста України, депутата Київської Міської Ради Валерія Карпунцова

7 Грудня, 2011

До святкування в Україні Дня місцевого самоврядування, 7 грудня депутат Київської міської ради від фракції «УДАР» Валерій Карпунцов прочитав лекцію студентам Київського університету права НАН України. Темою лекції стали засади та розвиток місцевого самоврядування у місті Києві.
    В своєму виступі депутат Київради звернув увагу студентів на стан самоврядування міської громади сьогодні та перспективи на майбутнє.
   Валерій Карпунцов детально проаналізував особливості місцевого самоврядування та висловив свою думку з приводу подальшого розвитку самоврядування в місті Києві . Депутат Київради акцентував увагу на тому, що у 2010 році були внесені зміни до Закону «Про столицю», внаслідок чого було розмежовано посади голови Київської міської адміністрації та Київського міського голови. Що в першу чергу свідчить про те, що система місцевого самоврядування у столиці стала розбалансованою.
   Крім того, Валерій Карпунцов спілкуючись зі студентами не обійшов питання ліквідації районних рад в місті Києві. Політик наголосив, що скасування райрад внесло дисбаланс у систему місцевого самоврядування, а це привело до того, що районні державні адміністрації, які є органами державної виконавчої влади, на сьогодні, де-факто виконують самоврядні повноваження на території районів, хоча не мають на це законних прав.

Після лекції відбулась дискусія, в якій студенти Київського університету права НАН України мали нагоду поставити свої запитання депутату Київради від фракції «УДАР» Віталія Кличка та отримати на них пряму відповідь.
    Наприкінці зустрічі студенти та керівництво вищого навчального закладу виразили щиру вдячність Валерію Карпунцову за таку зустріч в стінах їх рідного альма-матер.