В КУП НАНУ відбувся майстер-клас Заступника прокурора м. Києва Остафійчука Г.В.

3 Жовтня, 2010

01 жовтня 2010 р. у Київському університеті права НАН України в рамках реалізації концепції майстер-класів, був проведен майстер-клас Заступника прокурора м. Києва Остафійчука Григорія Володимировича на тему: “МІСЦЕ ПРОКУРАТУРИ В СУЧАСНІЙ СИСТЕМІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ УКРАЇНИ”

На майстер-клас зібралися студенти старших курсів та науково-педагогічні працівники Київського університету права НАН України.

У вступній промові ректор університету Юрій Бошицький зазначив, що в контексті загальних процесів побудови в Україні правової, демократичної держави особливої ваги набувають питання пов’язані із реалізацією тих основних принципів і вимог, які й характеризують місце прокуратури в сучасній системі правоохоронних органів України.

Проблематика, яка піднімалась під час майстер-класів є дуже цікавою та актуальною для наших студентів.

Під час майстер-класу слухачі мали змогу ближче познайомитись з роботою Прокуратури України , розглянути спірні питання на реальних прикладах, а також обговорити ефективність деяких засобів правового захисту.