В КУП НАНУ відбувся семінар «Роль правничої освіти в сучасному світі»

16 Травня, 2018
     15 травня 2018 року в Київському університеті права НАН України відбувся науковий семінар,  присвячений сучасній проблемі «Роль правничої освіти в сучасному світі».
    В роботі наукового семінару прийняли участь зарубіжні гості з Чехії, науково-педагогічні працівники та студенти університету.

Під час проведення наукового семінару виступили Голова правління Асоціації Wireless Ukraine Олег Соболєв, який розкрив основні напрями удосконалення системи навчання людини в сучасному цивілізованому світі; Генеральний директор юридичної компанії АЮР-консалтинг Микола Малій, який акцентував увагу на тенденціях формування освіти майбутнього; Голова Асоціації українсько-чеської співпраці Ярослав Пешек поділився досвідом підготовки  правників в Чехії.

semakov2.jpg

semakov3.jpg

Заступник завідувача кафедри галузевих правових наук, доцент Ольга Рассомахіна розкрила сутність правничої освіти та тенденції її розвитку; професори Петро Біленчук (модератор) і Геннадій Семаков акцентували увагу на інноваційному розвитку з IT освіти.
    Жваву дискусію викликала доповідь студента Миколи Сухорукова, який розкрив механізм квантової освіти.
    Питання, які обговорювалися під час наукового семінару торкалися сучасної системи освіти, розвитку освіти майбутнього тощо.
    Науковий семінар фактично став науковою дискусійною платформою творчих роздумів, міркувань, обміну досвідом в атмосфері відкритого діалогу.