В КУП НАНУ відбувся святковий концерт присвячений Дню Захисника Вітчизни

24 Лютого, 2010
      ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ВТТЧИЗНИ! – це свято не тільки військових, а й усіх чоловіків, і саме для чоловіків КУП НАН України було підготовлено багато подарунків від жінок та від студентства університету.

Яскравою та різноманітною була й концертна програма, яку підготував Культурно-розважальний центр КУП НАН України. Чудовими подарунком стали виступи учасників студії спортивно-бального танцю «KUL DANCE» Флярковської Анни, Гаврилюка Володимира, Плавинської Марти, Бойко Андрія, Жиленкової Ірини, Федотова Владислава, Пульгун Анни та Князева Едуарда.

Святкову атмосферу підтримували концертні номери, підготовані найкращими вокалістами нашого університету. Так, усіх присутніх своїми піснями радували Біржакова Євгенія, Перепелюк Анна, Вечірко Олена, Майчук Інна та Гурська Марина. Із запальними східним танком виступили керівник та учасники студії східного танцю «Вуаль» – Ясинська Олена, Яцишина Марта та Умірова Ольга.
Концертну програму завершив виступ соліста вокально-інструментального ансамблю КУП НАН України Анісімова Вадима.

Культурно-розважальний центр КУП НАН України дякує всім хто брав участь в організації і проведенні свята!

Керівник Культурно-розважального центру КУП НАН України

Дорошенко М.В.