В КУП НАНУ відбувся святковий концерт присвячений Дню Захисника Вітчизни

23 Лютого, 2012

Традиційно, до Дня захисника Вітчизни у Київському університеті права НАНУ відбувся святковий концерт «День захисника Вітчизни – свято мужності і честі». З вітальним словом виступив ректор  Ю.Л. Бошицький, який зазначив, що це свято є символом вшанування славних традицій героїзму та мужності, самовідданості багатьох поколінь захисників Батьківщини.

Привітати мужніх та сміливих чоловіків прийшов голова Союзу юристів України, член Наглядової ради Київського університету права НАН України Валерій Олександрович Євдокимов, який побажав незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я,  звершення всіх мрій і побажань, високих досягнень у нелегкій професійній діяльності.

Святкову атмосферу підтримували концертні номери, підготовані найкращими вокалістами нашого університету. Так, усіх присутніх своїми піснями радували Дімітрова Юлія, Скачко Марія, Шипіш Галина та Влад Динис. Концертну програму було завершено привітанням студентів військової кафедри.