В КУП НАНУ відбувся святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню – 8 березня

6 Березня, 2010

Міжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі, свято, яке не обійшло уваги і жінок Київського університету права НАН України.
5 березня 2010 року саме для жінок КУП НАН України було підготовлено багато подарунків від чоловіків та культурно-розважального центру університету.

Одним з основних подарунків свята була концертна програма підготовлена студентами університету. Чудовими подарунками стали виступи студії спортивно-бального танцю «KUL DANCE» Плавинської Марти, Бандури Олексія, Бойко Андрія, Яцишин Марти, Жиленкової Ірини та Федотова Владислава, студії східного танцю «Вуаль» Умірової Ольги та Яцишин Марти.

Святкову атмосферу підтримували щирі вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень від чоловіків університету, зокрема: ректора Київського університету права НАН України, Заслуженого юриста України Бошицького Ю.Л., проректора з адміністративно-господарської частини Бойка В.О., завідувача кафедри цивільного та трудового права Мацегоріна О.І., завідувача відділення Міжнародного права Мацка А.С. та завідувача кафедри міжнародного права Нипорка Ю.І..

Насичену святкову програму продовжували виступи найкращих вокалістів університету. Так, усіх присутніх своїми чудовими піснями радували студентки І курсу Вечірко Олена та Майчук Інна.
Кульмінацією концертної програми стали вокальні подарунки від спільних виступів професора кафедри кримінального права та процесу Семакова Геннадія Семеновича і студентки п’ятого курсу Перепелюк Анни, які виконали народні пісні, також, доцента кафедри кримінального права та процесу Нерсесяна Армена Сабіровича і студентки ІІІ курсу відділення міжнародне право Гурської Марини, які виконали ліричну композицію «Не йди».

Святковий вечір завершився виступом вокально-інструментального ансамблю Анісімова Вадима, Боряка Володимира, Босенка Олександра, Рендюка Олександра та Романюка Тараса.