В КУП НАНУ з 10 по 13 березня перебуватиме делегація Юридичного факультету Софійського університету Ст. Клімент Охридські (Болгарія)

10 Березня, 2010

Увага!

Шановні викладачі і студенти Київського університету права НАН України!

Відділ міжнародних зв’язків та грантів повідомляє про те, що

10-13 березня 2010р.

В рамках розвитку міжнародних зв’язків КУП НАН України, на запрошення ректора професора Ю. Бошицького, в університеті перебуватиме делегація Юридичного факультету Софійського університету Ст. Клімент Охридські (Болгарія). У складі делегації декан факультету права проф. д-р Тенчо Колев Дундов та помічник декана з фінансових питань проф. д-р Дончо Хрусанов.

Декан юридичного факультету, проф. д-р Тенчо Колев Дундов – спеціаліст у напрямку теорії права.
Зам. декана з фінансових питань проф. д-р проф. д-р Дончо Хрусанов – спеціаліст у напрямку административного права.

Метою візиту є зустріч з ректором, ознайомлення зі структурою університету, майстер-клас для студентів КУП НАН України, спілкування з викладачами та завідувачами кафедр, урочисте підписання угоди про співпрацю.

Юридичний факультет Софійського університету Ст. Клімент Охридські
заснований у 1892р., складається з 11 кафедр: римське право, історія болгарського і слов’янського права, державне і адміністративне право, політична економіка, міжнародне публічне та міжнародне приватне право, філософія і енциклопедичне право, цивільне право, торгове право та цивільний процес, фінансові науки, статистика. Також в університеті викладаються початкові курси канонічного права, військового права, судової медицини та ін..