В Київському університеті права НАН України відбудеться презентація подвійної магістерської програми з Варненським вільним університетом ім. Чорноризця Храбра

8 Вересня, 2011
     9 вересня 2011 року  о 15:00 год. за адресою: м. Київ, вул. А. Доброхотова, 7-А, станція метро Житомирська (атріум №126 Київського університету права НАН України) відбудеться презентація подвійної магістерської програми з Варненським вільним університетом ім. Чорноризця Храбра, як результат підписаного між двома вузами меморандуму про співробітництво.

Керівником проекту від КУП НАН України є ректор, професор, Заслужений юрист України Ю.Л.Бошицький.
     Мета проекту: підготовка високопрофесійного корпусу юристів-міжнародників, котрі досконало застосовують законодавство різних країн для захисту прав українських громадян поза межами України, в міжнародних організаціях, а також представляють інтереси зарубіжних фірм, іноземних громадян в Україні, захищають інтереси держави на міжнародному рівні.
     Спеціальність «Право Європейського Союзу» орієнтована на осіб, які хочуть опанувати нові вимоги та знання для задоволення сучасних потреб висококваліфікованими юристами, спеціалістами, представниками організацій та всіх інших осіб, які мають необхідність глибоко вивчати галузь права ЄС.
Отримання двох Дипломів дає змогу працевлаштуватися в Україні, Болгарії, ЄС та більшості країнах світу. Брати участь у проектах за програмами: TEMPUS, PHARE, LLP /ERASMUS, GRUNDTVIG, LEONARDO DA VINCI, JEAN MONNET/, INTERREG, FP6, FP7 та інші.

Запрошені гості презентації: Посольство Болгарії в Україні, Національна академія наук України, іноземні партнери університетів.

Про Київський університет права НАН України. Університет створено у 1995 році на базі Інституту держави і права ім. В.М. Корецького Національної академії наук України. Це один з найавторитетніших провідних навчальних закладів України та єдиний у нашій державі заклад освіти, підпорядкований Національній академії наук України. Концепція його діяльності побудована на інтеграції юридичної освіти і фундаментальних теоретичних досліджень у галузі права. Ректор Київського університету права НАН України – Бошицький Юрій Ладиславович, кандидат юридичних наук, професор, Заслужений юрист України. Київський університет права НАН України готує висококваліфікованих юристів для державних і правоохоронних органів, сфери ринкової економіки та наукової сфери. Четвертий рівень акредитації надає можливість отримати диплом бакалавра, спеціаліста та магістра державного зразка.

Університет Varna Free University – приватний університет, створений 1991 році, диплом цього університету є добре відомим та визнаним у ЄС.
      Varna Free University єдиний болгарський університет, що має спеціальний знак якості та визнання в галузі освіту на території Європейського Союзу – ECTS Label и DS Label.

Акредитація ЗМІ (424-33-35, 067 214 05 03) Дорощенко Марія Вячеславівна, завідувач культурно-розважального центру КУП НАН України