В Київському університеті права НАН України відбулися змагання зі степ – аеробіки присвячені до Дня університету

8 Грудня, 2014

В Київському університеті права НАН України 3 грудня 2014 р. відбулися змагання зі степ – аеробіки ( присвячені до Дня університету).
     В змаганні прийняли участь 8 команд : міжнародне право ( 1,2 курс), правознавство (1,2 курс). Учасники змагань продемонстрували свої вміння та креативність у постановці та виконанні номерів.

Особлива подяка ректору Бошицькому Юрію Ладиславовичу за підтримку в організації та проведенні змагань. Учасники змагань також висловлюють свою подяку старшому викладачу фізичного виховання Захарченко Г. Х. за допомогу і постановці номерів.

Призові місця отримали команди груп:
        I місце – ПБ-24
        II місце – ПБ-22
        III місце – МП-21

Переможці отримали призи та заохочувальні подарунки від ректора Бошицького Юрія Ладиславовича.