В Київському університеті права відбувся ІІ шаховий турнір пам’яті В.М. Корецького

19 Березня, 2013

В блакитному атріумі Київського університету права НАН України в суботу, 16 березня, відбувся ІІ шаховий турнір пам’яті відомого юриста, академіка В.М.Корецького. Змагання проводились за сприяння Союзу юристів України. В турнірі брали участь 24 студента-правника з 14 ВУЗів м. Києва, Донецька, Одеси:

• Київський університет права НАН України
  • Національний університет «Одеська юридична академія»
  • Донецький національний університет
  • Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка
  • Інститут міжнародних відносин національного авіаційного
  • Національна академія служби безпеки України
  • Національна академія внутрішніх справ
  • Київський національний економічний університет
    імені Вадима Гетьмана
  • Юридичний інститут національного авіаційного
  • Національна академія прокуратури України
  • Національна академія управління
  • Український державний університет фінансів
    та міжнародної торгівлі
  • Академія муніципального управління
  • Університет «Крок»

Порівняно з першим турніром розширилась не тільки  географія представництва учасників, а значно виріс спортивний рівень змагань – на цей раз за шахівницями грали 3 майстра спорту та 6 кандидатів в майстри спорту!

Розіграш проводився за швейцарською системою в 6 турів.

У підсумку перемогу в особистому заліку виграв студент національного університету “Одеська юридична академія” Костянтин Борсук з результатом 5,5 очок, далі з однаковою кількості очок – 4,5 – фінішували два учасника, але за коефіціентом Бухгольца срібним призером став Владислав Сергієнко (Юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка), а Олексій Молчанов (Одеська юридична академія) став бронзовим призером.
   Серед команд  передбачувано (в складі два майстра спорту) і без сумнівів (обидва стали призерами турніру) переможцем стала команда національного університету “Одеська юридична академія” (К.Борсук, О.Молчанов) -10 очок. Друге місце посіла команда Донецького національного університету (Черніков О. Красюк К.) – 8 очок, а третіми з результатом 7,5 очок стала команда Юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (В.Сергієнко, М.Гончар).
   За рівної кількості очок  (по 7) з командою КУП НАНУ, але за меншою сумою місць гравців команди четверте місце посіла команда Національної академії служби безпеки України. Поки підводились офіційні пілсумки учасники змагань мали невелику екскурсію по університету.

По закінченню турніру ректор КУП НАНУ Ю.Л.Бошицький та відповідальний секретар Ради Союзу юристів О.С.Квасневський провели нагородження переможців та призерів ІІ шахового турніру пам’яті В.М.Корецького.

Нагородження переможця турніру
К.Борсука

Нагородження срібного призера
В.Сергієнка

Нагородження бронзового призера
О.Молчанова

Команда національного
“Одеська юридична академія” –
переможниця змагань

Друге місце –
за командою
Донецького національного

команда Юридичного факультету
Київського національного університету
ім. Тараса Шевченка –
бронзовий призер

Закриваючи ІІ шаховий турнір пам’яті В.М.Корецького, ректор КУП НАНУ, професор, заслужений юрист України Ю.Л.Бошицький відзначив особливу роль шахів в інтелектуальному розвитку майбутніх юристів. Це визначило особливе ставлення до цього виду спорту в КУП НАНУ. Університет і надалі буде сприяти популяризації шахів не тільки серед студентів-правників України, а й за її межами.