В межах тижня науки на юридичному факультеті відбувся науковий семінар на тему «Взаємодія митних та прикордонних органів: Європейський вимір»

12 Травня, 2015

12 травня 2015 року на кафедрі конституційного, адміністративного, господарського права та процесу до тижня Науки відбувся науковий семінар на тему «Взаємодія митних та прикордонних органів: Європейський вимір». Протягом семінару були розкриті актуальні питання щодо митного кордону України, також його цілісність, як актуальна проблема сьогодення у Європейському виміру.

Участь у семінарі приймали: завідувач кафедри – к.ю.н., доцент Чомахашвілі Олена Шотаєвна, к.ю.н., доцент Ісаєва Наталія Карлівна,к.ю.н., доцент Шевченко Наталія Ігорівна, старший викладач Загрішева Надія Володимирівна, викладач кафедри Лопушанська Ольга Володимирівна.