V Міжнародна науково-практична конференція «Безпека життєдіяльності людини як умова сталого розвитку сучасного суспільства», м. Київ, 5-6 червня 2013 року

5 Березня, 2013

5-6 червня 2013 року в Національному науково-дослідному інституті промислової безпеки та охорони праці за адресою: 04060, м.Київ-60, вул. Вавілових, 10 (ст.метро «Дорогожичі»). відбудеться  V Міжнародна науково-практична конференція «Безпека життєдіяльності людини як умова сталого розвитку сучасного суспільства».

Організатори конференції:

Міжнародна Академія безпеки життєдіяльності (МАБЖД) www.ialp.org.ua,
  Національний науково-дослідний інститут промислової безпеки та охорони праці (ННДІПБОП) www.ndiop.kiev.ua

Мета конференції:

Опрацювання стратегічних напрямків забезпечення безпеки життя та здоров’я людини у  різних сферах  суспільної діяльності.

Тематика конференції:

• безпека в різних сферах діяльності людини (промисловість, будівництво, транспорт, енергетика, бізнес, туризм та інші);
  • охорона праці та цивільний захист;
  • медичні, соціальні, психологічні ,економічні, правові проблеми безпеки життєдіяльності;
  • екологічна безпека;
  • питання концептуального розвитку безпеки життєдіяльності людини;
  • питання викладання у навчальних закладах дисциплін: БЖД, охорона праці, цивільний захист;
  • нормативно-правове забезпечення БЖД.

Офіційні мови:  українська, російська, англійська.
  Реєстрація  учасників –  5.06.2013 р. з 9-00 до 10-00 год.
  Відкриття конференції – 5.06.2013 р. об 11 год.
  Закінчення  роботи конференції  –  6.06.2013 р.

Круглий стіл

Менеджмент безпеки життєдіяльності та його трансформація щодо складових БЖД

Контрольні єтапи

Подання заявок на участь у конференції, доповідей та сплата оргвнеску до 25 березня  2013 р.
  Інформаційні партнери конференції – науково-популярний журнал «Безпека життєдіяльності»  і  видавництво «Основа».

Адреса організаційного комітету

04060,м. Київ-60, вул.  Вавілових, 10 (кім.101),