В приміщенні бібліотеки КУП НАН України відбулася виставка тематичної літератури про звитяжний подвиг тричі Героя Радянського Союзу Івана Микитовича Кожедуба

8 Липня, 2010

Староста навчальної групи Д-42, Мирослава Мосієвська інформувала студентство про звитяжний подвиг найкращого винищувача Великої Вітчизняної війни – Івана Микитовича Кожедуба. За показниками коефіцієнта бойової активності ім’я І.М.Кожедуба занесено до Книги рекордів Гіннесса.

Присутні із розповіді Мирослави довідалися про те, що після смерті маршала авіації у 1991 році військове керівництво КНР запросило до Пекіна дружину І.М.Кожедуба – Вероніку Миколаївну й запропонувало перенести останки льотчика до китайської столиці. Так оцінили його заслуги давні союзники за участь у корейській війні 1950—1953 років. Удова відмовилася.

За літні канікули представники студентського самоврядування у рамках програми «Пізнай свій край» планують відвідати с.Ображіївка Шосткинського району на Сумщині, де народився майбутній Герой.

Молодь пам’ятає і ніколи не забуде Івана Микитовича Кожедуба, той великий подвиг, на який здатна смілива, відчайдушна людина, справжній патріот.