В рамках ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції КУП НАНУ відвідала делегація з університету Дебрецена (Угорська Республіка)

25 Листопада, 2011

В рамках ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми правової системи України», на запрошення ректора КУП НАН України, професора, Заслуженого юриста України Юрія Ладиславовича Бошицького, 23 листопада 2011 року Київський університет права НАН України відвідала делегація з Університету Дебрецена (Угорська Республіка), а також керівник міжвузівської магістерської програми «Судова експертиза» Варненського вільного університету ім.Чорноризця Храбра – професор Йонко Кунчев (Республіка Болгарія).
     Протягом візиту до КУП НАН України гості мали нагоду ознайомитися з пріоритетними напрямками розвитку університету, у тому числі і регіональною політикою концепції розвитку філій КУП НАНУ. Під час ознайомлення з навчально-методичною базою університету гості оглянули фонди та інформаційні ресурси науково-дослідної бібліотеки, виставку підручників,  навчальних посібників, монографій, авторами яких є науково-педагогічні працівники університету.
    Після екскурсії по університету для гостей було організовано круглий стіл, в рамках якого для них було проведено більш детальну презентацію діяльності Київського університету права НАН України, а гості в свою чергу мали змогу презентувати свій навчальний заклад.

По завершенню презентацій, Ю. Л. Бошицький провів переговори з представниками Університету Дебрецена, під час якої були досягнуті домовленості стосовно майбутнього плідного співробітництва. Після зустрічі, за ініціативи пана ректора, представники Відділу міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ провели екскурсію по Києву.
    24 листопада 2011 року іноземні гості мали змогу виступити на пленарному засіданні ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми правової системи України», що проводився з ініціативи Київського університету права НАН України згідно плану Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Після завершення офіційної частини, делегація Університету Дебрецена, до складу якої також входили студенти, зустрілась зі студентською радою КУП НАНУ. Саме на цій зустрічі ректор КУП НАНУ Ю. Л. Бошицький вручив почесний сертифікат учасника конференції пану Петеру Міклошу Кюмівешу. Протягом зустрічі були досягнуті попередні домовленості про встановлення тісних зв’язків між студентськими об’єднаннями двох університетів. Угорська сторона запросила студентів КУП НАНУ для участі у міжнародній студентській конференції в Університеті Дебрецену.