В рамках проекту «Майбутнє України в руках талановитої молоді!» в КУП НАНУ відбувся шоу-конкурс «Містер університет-2010»

11 Листопада, 2010

08 листопада 2010 року відбувся шоу-конкурс доблесті і честі, наймужніших і найсміливіших «Містер Київський університет права НАН України – 2010», який став справжньою культурною новинкою місяця і пройшов в рамках проекту «Майбутнє України в руках талановитої молоді». Захід організований Культурно-розважальним центром КУП НАН України за сприянням адміністрації університету, таки вразив гостей своєю масштабністю та яскравістю! Кожен, хто мав можливість поспостерігати за дійством, покидав залу у захваті від побаченого з справжнім феєрверком емоцій.

Відкриття шоу-конкурсу

І все це стало реальним завдяки численним креативним нововведенням, які запровадив Культурно-розважальний центр КУП НАН України. Та, звичайно ж, таланту учасників конкурсу. До речі, претендентів на кубок переможця було вісім: Приходько Дмитро – студент 1 курсу, Майборода Назарій – студент 1 курсу, Шаталюк Максим – студент 1 курсу, Гаврилюк Володимир – студент 4 курсу, Фещенко Олег – студент 1 курсу, Гусєв Ярослав – студент 2 курсу, Рендюк Олександр – студент 3 курсу, Зборовський Даниїл – студент 1 курсу.

Учасники шоу-конкурсу «Містер університет-2010»

Оцінювали наших конкурсантів почесний склад журі: Ректор Київського університету права НАН України, Заслужений юрист України Бошицький Ю.Л., Проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Київського університету права НАН України Левківська Г.П., ректор Академії суддів України Войтюк І.А., заступник Голови союзу Юристів Коваль К.П., радник Президента Інституту правової політики Сухоруков О.А., Директор кіно-модельного агентства «НЕО» Платонова Оксана, Директор патентно-юридичної агенції «Brand Group» Сисоєнко І.В., адвокат Ващинець І.І.

Почесне журі конкурсу

Даний конкурс проводився за підтримки спонсорів: Клубу активного відпочинку «КАВА», одного з провідних світових розробників технологій оптичного розпізнавання документів та лінгвістичного програмного забезпечення ABBY Україна, мережі ресторанів «ЯпонаХата».

Перед журі постала доволі непроста задача з оцінювання учасників. За тривалий час репетицій вони багато чому навчилися і тепер з легкістю і впевненістю демонстрували свої уміння в конкурсних частинах шоу.

Так, у першому – «Візитна картка» студенти презентували себе як особистість. У другій частині «Інтелектуальний конкурс» – учасники відповідали на підготовлені організаторами конкурсу запитання, у третій частини конкурсу «Таланти» – студенти готували власний концертний номер і демонстрували свої таланти. Завершилось дійство «Віденським вальсом» на який хлопці з’явилися у супроводі своїх чарівних дам. Звичайно, що членам журі серед такої кількості гарних, талановитих, яскравих молодих людей було дуже важко обрати одного-єдиного переможця!

Дефіле

Конкурс талантів

Тож, із великим задоволенням журі оголосило імена переможців у таких номінаціях: «Містер університет-2010» – Гаврилюк Володимир, «І Віце-містер університет-2010» – Зборовський Даниїл, «ІІ Віце-містер університет – 2010» – Майборода Назарій, «Містер романтик» – Гусєв Ярослав, «Містер артистичність» – Фещенко Олег, «Містер талант» – Приходько Дмитро, «Містер досконалість» – Рендюк Олександр, «Містер мужність» – Шаталюк Максим. Переможця у номінації «Містер глядацьких симпатій» визначали упродовж місяця до проведення конкурсу онлайн-голосуванням на офіційному сайті університету. Найбільшу кількість глядацьких голосів і відповідно перемогу здобув студент 1 курсу Приходько Дмитро.

Церемонія нагородження

Метою проведення конкурсу стало визначення не лише переможця, але й залучення молоді університету до творчості, змістовного проведення дозвілля, підвищення загальнолюдської та сценічної культури майбутніх правників.

Керівник КРЦ

Дорощенко М.В.