В РАМКАХ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОЇ РОБОТИ ТА РОЗВИТКУ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ КУП НАНУ НАЛАГОДЖУЄ СПІВПРАЦЮ З ОСВІТЯНАМИ ПЕРЕМИШЛЯН

31 Липня, 2020

1

30.07.2020 на запрошення адміністрації Перемишлянського району Львівської області ректор КУП НАНУ Ю.Бошицький здійснив робочу поїздку в це місто і зустрівся з представниками місцевої влади, відділу освіти та директорами шкіл.

Мета поїздки – це налагодження контактів з владою міста та освітянами задля партнерської взаємовигідної співпраці в сфері освіти та профорієнтаційної роботи!

Бошицький Ю.Л. розповів про пріоритети та освітню,наукову,культурологічну роботу університету,студентське життя та університетські авторські молодіжні проекти та наші музеї! Була досягнута домовленість про підписання меморандуму про співпрацю між Перемишлянською  районную держадміністрацією та Київським університетом НАН України.

Враховуючи важливість регіональної стратегії КУП НАНУ та профорієнтаційний аспект візиту ректора Ю.Бошицького до Перемишлян напередодні вступної компанії, відбулися також і зустрічі та переговори з директорами шкіл району у ході яких обговорювалися можливість поступлення і навчання випускників цих шкіл у Київському університеті права як в цьому році, так і на перспективу.

Ректор запропонував створити в одній з провідних шкіл міста кабінет історії українського права імені Миколи Василенка КУП НАНУ.

На думку ректора, сьогодні вкрай важливо зберегти студентів в Україні, а не для Польщі чи інших країн ЄС, а також докласти максимального розвитку для формування їх, як висококваліфікованих фахівців в майбутньому! КУП НАНУ готовий навчати молодь правознавству на високому рівні, готувати молодь як особистостей, виховувати культурних, освічених громадян України.

На завершення ректор передав для шкіл, як рекламну продукцію про КУП НАНУ, так і комплекти великої юридичної енциклопедії з метою популярізаціі юридичної освіти та науки в регіоні, а також більшого інформування населення про КУП НАНУ.

Під час всіх зустрічей були присутні ШАЛАПСЬКИЙ І.Я. – заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань, СУЛИГА М.М. – керівник міжнародного центру історико-правових досліджень країн Центральної та Східної Європи КУП НАНУ і постійний партнер університету львівський адвокат І.В.ЛЕСЬ, заявдяки якому були організовані і інші зустрічі ректора.

Прес-Центр КУП НАНУ