В рамках програми «Крок до прекрасного» представники студентського активу і студентського самоврядування відвідали Київський національний академічний театр оперети

17 Листопада, 2010

17.11.2010 р. з нагоди Міжнародного дня студента і у рамках програми «Крок до прекрасного» представники студентського активу Київського університету права НАН України відвідали Київський національний академічний театр оперети і переглянули мюзикл Ф.Лоу «Моя чарівна леді». Цей захід відбувся за підтримки активної молоді ректором університету, заслуженим юристом України, професором Ю.Л.Бошицьким, який заохотив 20 студентів за активне громадське життя, високий показник навчання і за поданням студентського самоврядування нашого університету.

Студенти ознайомились із ще однією театральною інтерпретацією всесвітньо вiдомого сюжету про давньогрецького скульптора Пiгмалiона, що створив мармурову жiнку Галатею i закохався у власне створiння. Дж. Лернер створив лiбрето, а Фредерiк Лоу написав чарiвну музику.
П’єса Бернарда Шоу “Пiгмалiон” обiйшла усi великi драматичнi пiдмостки свiту і знайшла своє втілення у мюзиклі “Моя чарівна леді” у постановці режисера Київського національного академічного театру оперети – з. д. м. України Б. Струтинського.

Студенти вдячні ректорові університету Ю.Л.Бошицькому за надану можливість поринути у світ музики і танцю, яка сприяє естетично-культурному вихованню студентів, а також підвищенню їх інтелектуального рівня.