В рамках святкування дня юриста 06 жовтня 2015 р. відбувся «Юридичний квест» серед студентів

12 Жовтня, 2015

Організаторами квесту виступила кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства. До участі було залучено студентів 1-го та 2-го курсів магістратури факультету правознавства та міжнародних відносин під керівництвом к.ю.н, доцента кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства  КУП НАНУ Тітко Ельвіри Валентинівни.
     Із вступним словом виступила Тітко Ельвіра Валентинівна, яка привітала команди з наступаючим Днем юриста та побажала цікавої та запеклої боротьби за перше місце.
     Студенти третього курсу були розподілені на п’ять команд під назвами: «Срібні», «Платинові», «Айворі», «Діамантові» та «Смарагдові».

Перед боротьбою кожен капітан команди отримав карту квесту (місце розташування станцій) із необхідними для проходження завданнями відповідно до вказаного ліміту часу. Кожна станція мала свою «закодовану» назву та завдання з одного предмету (країнознавство, ділова іноземна мова, право ЄС, порівняльне цивільне право, міжнародні відносини та світова політика та інші).
     В результаті  запеклої боротьби перше місце за неабияку кмітливість та знання виборола команда «Айворі» у сладі: Якубенко О., Чайковська Т., Фесюк О.
     Друге місце посіла команда «Діамантові» (Накопія Н., Пашков К., Ярцева Д., Дещица Ю.) з відривом у 1 бал.

Третє, четверте та п‘яте місце посіли команди: «Срібні» (Абраамян А., Балагур В., Миркєєв Я., Гордеев Д.); «Платинові» (Лісойван А.,  Маліновська М., Хмарук А., Яринко А.) та «Смарагдові» (Даценко О., Кононюк Я., Попенко В.).
     Також студенти отримали подяки у наступних номінаціях: «За відданість та стійкість» (Даценко О.), «За дружність та активну роботу» (Балагур В.), окремо був відзначений Пашков К. за активність під час квесту.
    Головним призом у «Юридичному квесті» стало визнання студента кращим у номінації за глибокі знання у сфері міжнародного права (Ярцева Д.), та за відданість професії юриста-міжнародника (Якубенко О.). Подарунком переможцям став авторський примірник курсів лекцій з особистим підписом автора.

Учасники всіх команд були нагородженні почесними грамотами та цінними подарунками.

Бажаємо успіхів та подальших звершень  майбутнім юристам-міжнародникам!!!

Тітко Ельвіра Валентинівна,
к.ю.н., доцент кафедри міжнародного права та
порівняльного правознавства КУП НАН України.