В рамках святкування Дня Юриста 06 жовтня 2017 р. відбулася виставка стінгазет на тему: «Видатні юридичні постаті».

11 Жовтня, 2017
    Організатором виступила кафедра загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін (відповідальна к.ю.н., доц. Чаплюк О.І.). До участі було залучено студентів 1-го курсу денної форми навчання факультету правознавство та міжнародних відносин під керівництвом к.ю.н., доц. кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін Чаплюк О.І.
    Дана виставка має актуальний характер, адже надала змогу долучитися студентам Київського університету права до вивчення біографій відомих постатей української юриспруденції другої половини ХІХ-ХХ ст. та їхньої наукової діяльності.
    Велика подяка студентам за активну участь у підготовці стінгазет, їх творче і креативне оформлення.

ch1s.jpg

ch2s.jpg