В рамках тижня Науки на факультеті міжнародних відносин відбувся науковий семінар на тему: «Проблеми людей з особливими потребами»

19 Травня, 2015

15 травня 2015 р. на кафедрі філософії і соціально-гуманітарних дисциплін до тижня Науки відбувся науковий семінар на тему: «Проблеми людей з особливими потребами» під керівництвом доцента кафедри, к. фіз.-мат.н. Удода В. В.

Представники групи МПс-51 (Волковська Ю., Давиденко Н., Піцур О., Іваніщев П., Шимон А.) виступили з доповідями. Протягом наукового семінару студенти обговорили актуальні питання, пов’язані з проблемами людей з особливими потребами. Також під час проведення наукового семінару серед студентів групи МПс-51 відчувалась зацікавленість до даної тематики. Тож дискусія вийшла цікавою, жвавою та пізнавальною для всіх присутніх.