В рамках Тижня науки проведено Круглий стіл на тему «Європейська перспектива України: ціннісні та політичні орієнтації студента – правника»

29 Травня, 2014

16 травня 2014 року у Київському університеті права НАН України кафедрою філософії і соціально-гуманітарних дисциплін з нагоди Дня науки було проведено дискусію на тему «Європейська перспектива України: ціннісні та політичні орієнтації студента – правника».
     У диспуті взяли участь доктор історичних наук, завідувач кафедрою гуманітарних Київського університету права НАН України, директор Центру політологічних, гуманітарних та прикладних досліджень Потєхін Олександр Володимирович, а також студенти ІІІ курсу факультету міжнародних відносин.
     Тематика зустрічі викликала жваву дискусію між студентами та викладачем, адже обрана тема є досить актуальною. Обговорювалися питання відносин України з Європейським Союзом у сучасній зовнішньо- і внутрішньополітичній ситуації. Йшла мова про проблеми і перспективи розвитку співпраці України з Європейським Союзом, реформ необхідних для втілення європейського курсу України, викликів на шляху розбудови демократії, громадської думки в процесі європейської та євроатлантичної інтеграції, досвіду роботи з громадською думкою у інших країнах.

Не можливо не сказати про результативність дискусії, адже учасники сформували власну думку щодо обговорюваного питання та підтверджували ті погляди, які мали до початку колективного обговорення. Під впливом дискусії у частини учасників кардинально змінилися погляди, що також засвідчує активність всіх студентів та їхнє прагнення висловлювати власні думки.