В рамках Всеукраїнського тижня права проведено засідання круглого столу на тему: «Проблеми державотворення та правотворення в умовах сучасних інтеграційних процесів»

5 Грудня, 2017
    28 листопада 2017 року в рамках Всеукраїнського тижня права відбулося засідання круглого столу на тему: «Проблеми державотворення та правотворення в умовах сучасних інтеграційних процесів».

krst1s.jpg

У заході взяли участь НПП кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін та інших кафедр КУП НАН України. Організаторами заходу були к. ю. н., доц. О.Г. Варич та к.ю.н., доц. О.І. Чаплюк разом із студентами – членами наукового гуртка “Проблеми теорії держави і права”.

krst3s.jpg

Учасники круглого столу виступили з науковими доповідями та продемонстрували мультимедійні презентації стосовно досліджуваної тематики (“Інститут прав людини: сучасні напрямки розвитку”, “Суверенітет держави як особлива правова категорія”, “Теоретико-правові напрямки розвитку інституту юридичної відповідальності”, “Доктринальні аспекти розуміння правотворчості в сучасних умовах розуміння”, “Сучасні проблеми становлення та розвитку інституту прав дитини в Україні” тощо).

krst2s.jpg

Жваві обговорення та дискусії стосувались проблем важливості та необхідності в сучасних умовах юридично правильного застосування міжнародних стандартів прав людини, адже  дослідники означеної проблематики наводять численні приклади неоднакової інтерпретації міжнародних стандартів прав людини залежно від традицій і цінностей не тільки різних цивілізацій, а й навіть окремих країн. Цікаві пропозиції студентів стосувались проблем становлення інституту позитивної юридичної відповідальності, суверенітету держави як особливої правової категорії тощо.
    Всі учасники заходу проявили значний інтерес до нагальних питань, що стосуються проблеми державо та правотворення і винесли для себе нові та корисні ідеї, адже загал питань, що впливають на процеси державо та правотворення є невичерпний.
    За результатами круглого столу організатори вручили студентам  подяки за цікаві та змістовні наукові доповіді.

krst4s.jpg