Національна академія наук України Київський університет права

В рамках «Всеукраїнського тижня права» відбувся турнір з міні-футболу за участю команди КУП НАНУ

24 Грудня, 2010

З 6 по 11 грудня проходив Всеукраїнський тиждень права 2010, який проводився за сприяння міністерства юстиції. В рамках цього заходу був запланований футбольний турнір за участю команд юридичних вузів та установ. Приємно відзначити, що КУП НАНУ здобув певного авторитету в футболі – як прояв цього, до участі в цьому турнірі була запрошена і наша команда. Турнір, який відбувся в Національній академії внутрішніх справ України, зібрав вісім команд міста Києва.
Наша командапотрапила до першої групи. Так нашими суперниками були такі команди: Київський національний університет внутрішніх справ (КНУВС), Міністерство юстиції та Вищий господарський суд України. Склад команди поповнився гравцями з першого курсу, переможцями цьогорічного Кубку Юриста КУП НАНУстудентами групи Д – 11.
В другій підгрупі зустрічались команди Національної академії внутрішніх справ, Національного авіаційного університету, Європейського університету, Державної податкової служби.

В першій же грі жереб звів нас с однією з найсильніших команд турніру – командою КНУВС. На жаль, хоча по ходу зустрічі наша команда вигравала 3:1, але дві помилки нашого голкіпера за декілька хвилин до фінального свистка призвела до поразки з рахунком 3:2. Наступні зустрічі з командами міністерства юстиції та Вищого господарського суду України, засвідчили повну нашу перевагу у класі – ми перемогли 5:1 і 9:0 відповідно.

Нагороди нашій команді вручає заслужений майстер спорту Стефан Решко

Посівши друге місце у групі, в пів-фіналі ми зустрілись з командою Національного авіаційного університету (НАУ). На жаль, володіючи повного ігровою та територіальною перевагою протягом усієї гри, зробивши велику кількість гольових моментів, наші хлопці примудрилися програти, пропустивши два м’ячі – по одному в таймі.

В матчі за третє місце наша команда зустрілась з господарями змагань, з командою Національної академії внутрішніх справ (НАВС). Наші хлопці одразу взялись за справу. Після першого тайму ми вже вели з рахунком 3:0, тільки під кінець зустрічі наші хлопці дозволили собі розслабитись і пропустити кілька м’ячів, в підсумку – заслужена перемога з рахунком 4:3. Зайняте третє місце ще раз підтвердило високий статус нашої команди серед команд юридичних вузів та установ.