В РІ КУП НАНУ відбулася робоча нарада ректора Юрія Бошицького з науково-педагогічним колективом інституту

24 Серпня, 2024

У контексті вшанування одного з найвеличніших державних символів України – синьо-жовтого прапора – зустріч з ректором набула особливого значення, адже ішлося про розбудову та удосконалення  освітньої платформи  інституту, забезпечення інноваційних моделей фахової підготовки сучасної молодої генерації правників, реалізацію суспільних цінностей в умовах воєнного стану. Значну увагу Юрій Бошицький приділив організації нового навчального року, проведенню церемонії посвяти у студенти, підвищенню рівня методичної культури викладачів інституту. Особливий акцент було поставлено на проведенні розмаїтих наукових заходів – конференцій, круглих столів, симпозіумів, що спонукають молодь до креативної дослідницької діяльності, налагодження міжнародних контактів, участь у конкурсних проєктах та ін.

Значну частину візиту ректора було відведено співбесіді з претендентами на заміщення вакантних посад у РІ КУП НАНУ. Зокрема  ішлося про відповідність претендентів кваліфікаційним вимогам згідно з ліцензійними умовами провадження освітньої діяльності, аналіз їхньої науково-педагогічної роботи. Так, цього року провідні кафедри інституту очолять авторитетні науковці доктор юридичних наук, професор Руслан Чорнолуцький (кафедра спеціальних юридичних дисциплін) та доктор соціологічних наук Олеся Кириленко (кафедра загальнотеоретичних правових та гуманітарних дисциплін).

Також у процесі візиту було обговорено низку господарських проблем, важливих для повноцінного функціонування інституту.

А насамкінець − спільне фото з ректором біля державного прапора України.

Прес-Центр КУП НАНУ