В РІ КУП НАНУ відбувся майстер-клас професора Гіоргі Мітова (Болгарія)

16 Вересня, 2013

13 вересня 2013 року на запрошення ректора КУП НАНУ професора Юрія Бошицького в Рівненському інституті КУП НАНУ перебував професор університету ім. Св. Кирила і Мефодія Гіоргі Мітов (м. Велико Тирново, Болгарія). Під час свого візиту почесний гість виступив перед студентами і викладачами з майстер-класом, під час якого були розглянуті актуальні питання кримінального процесу в Болгарії.

Майстер-клас відкрив керуючий справами РІ КУП НАНУ Володимир Якимчук, який привітав від імені колективу рівненського інституту болгарського гостя. А завідувач відділу міжнародних зв’язків і грантів КУП НАНУ Іванна Єдгарова представила професора Мітова українській аудиторії.
     Під час майстер-класу було приділено увагу таким актуальним питанням, як права підсудного, поновлення судової справи, використання сучасних інформаційно-комунікативних технологій в заочному судочинстві, питання видачі ордеру на арешт, екстрадиції підсудного якщо він є громадянином ЄС та багато інших питань, які викликали цікавість та жваве обговорення серед присутніх.
     На завершення майстер-класу професор Мітов подарував бібліотеці РІ КУП НАНУ два наукових журнали, які видаються болгарським університетом.

Студенти та колектив РІ КУП НАНУ дякує професорові Юрію Бошицькому, ректору КУП НАНУ за надану можливість спілкування з болгарським фахівцем у сфері кримінального права професором Гіоргієм Мітовим.

Прес-центр відділу
 міжнародних зв’язків