В РІ КУП НАНУ відкрито виставку картин студентів КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»

26 Липня, 2024

Ця художня презентація кращих здобутків майбутніх митців була проведена в рамках багаторічного загальноуніверситетського проєкту КУП НАН України «Інтелектуальна власність в Україні: перлини сучасного мистецтва для студентської молоді», що діє під особистим патронатом ректора КУП НАН України, професора Юрія Бошицького. Прикметно, що відкриття виставки збіглося із церемонією вручення дипломів бакалавра права випускникам  РІ КУП НАНУ, і це додало особливого шарму святковому дійству.

Відкриваючи виставку,  Юрій Бошицький підкреслив особливу роль мистецтва у формуванні естетичної культури юриста, яка нині постає одним із головних елементів у процесі моделювання професійного образу фахівця, виступає способом самотворення особистості й пронизує весь життєвий світ її носія. Сьогодні  у контексті художнього буття  актуалізуються  такі поняття, як спосіб мислення, ментальність, ідеали й цінності, установки, ціннісні орієнтації юриста.

До виступів також були запрошені голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш, директор департаменту освіти і науки Рівненської ОДА Петро Коржевський, начальниця управління освіти Дубенської міської ради  Рівненської області  Наталія Іваницька, керівниця Центру професійного розвитку педагогічних працівників Рівненської міської ради Мирослава Жовтан, які високо оцінили значимість подібних систематичних  культурологічних заходів в РІ КУП НАНУ для студентської молоді.

Прес-Центр КУП НАНУ