Великий фубтольний день у КУП НАН України

7 Жовтня, 2011

В четвер, 6 жовтня у рамках програми «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім» на спортивному майданчику КУП НАНУ відбулися півфінальні та фінальна ігри університетського Кубку Юриста з футболу,  присвячені до Дня Юриста. В першому півфіналі зійшлись в двобої команди 41 та 21 груп. В доволі рівній гри перемогу з рахунком 2:1 здобула команда 41 групи. Другий півфінал звів команди 44 та 22 груп. В цій зустрічі перевага четвертокурсників була істотною і втілилась в остаточний результат 5:0.

У фіналі зустрілися команди ІV курсу –  41 та 44 групи. Фінал видався напруженим, адже кожна команда хотіла перемогти і зробити собі маленький подарунок до дня юриста. Першими гол забіла команда 41 групи, а саме, капітан команди. Але в невдовзі гравці 44 групи зрівняли рахунок і вийшли вперед, довівши гру до перемоги. Остаточний рахунок зустрічі – 5:1 на користь 44 групи.

Вітаємо з перемогою
 в Кубку юриста 2001 року команду 44 групи!

В продовження футбольного дня наша команда зіграла товариську зустріч із командою Академії адвокатури. Це був гарний шанс для гравців показати свою майстерність перед рідними трибунами та перед головним тренером. Загалом матч пройшов у дуже гарній атмосфері і закінчився перемогою нашої команди. Загальний результат зустрічі склав 14:8.