Весняні дипломатичні зустрічі в КУП НАН України
7 березня 2024 року здобувачі Київського університету права НАН України в рамках підписаного меморандуму з Українською асоціацією зовнішньої політики прийняли участь у заході організованою за ініціативою Донецького національного університету ім. Василя Стуса «Весняні дипломатичні зустрічі».
Дипломатична служба – один із найбільш перспективних і омріяних сучасними здобувачами шляхів майбутньої карʼєри, доступних молоді після випуску з Київського університету права НАН України.
До зустрічі приєдналися здобувачі вищої освіти Українського державного університету ім. Михайла Драгоманова та Університету «Крок».
Спікерами зустрічі були члени Ради директорів Української асоціації зовнішньої політики, Надзвичайні та Повноважні Посли України, дипломати та посли нашої держави в багатьох країнах світу та представниками у міжнародних організаціях:
- Володимир Хандогій, президент Асоціації
- Андрій Гончарук, віце президент Асоціації
- Євгеній Бершеда, надзвичайний і повноважний посол України в Швейцарії, Ліхтенштейні, Алжирі, Бельгії та Люксембурзі;
- Борис Гуменюк, надзвичайний і повноважний посол України, колишній посол у Кіпрі;
- Володимир Коваль, надзвичайний і повноважний посол України, колишній посол у Сирії та Лівані;
- Юрій Малько, надзвичайний і повноважний посол України, колишній посол у Мароко, Мавританії, Румунії та Йорданії;
- Юрій Сергеєв, колишній постійний представник при ООН, надзвичайний і повноважний посол України;
- Олександр Шаров, доктор економічних наук, професор, головний науковий співробітник Інституту економіки та прогнозування НАН України;
- Валерій Цибух, виконавчий директор Асоціації.
Зустріч розпочалася з вітальних слів ректорів і деканів університетів, що взяли участь у даному заході. До присутніх звернувся зокрема ректор Київського університету права НАН України Юрій Бошицький. Ректор наголосив на значенні подібного спілкування студентів зі спеціалістами різних правничих галузей. Постійна співпраця університету з професійною юридичною спільнотою відкриває широкі можливості в розвитку молоді КУП НАНУ.
Спікери розповідали про основні напрямки своєї діяльності, ділилися своїми роздумами щодо ситуації в Україні, наголошували на важливості залучення громадськості до реалізації дипломатичної місії держави.
Здобувачі вищої освіти не лише отримали вичерпні та професійні відповіді на власні питання, пов’язані з дипломатичною роботою, а й почули історії з досвіду запрошених гостей, що суттєво розкрили «закулісся» діяльності послів, практичні виклики та особливості.
Вдячні усім вельмишановним доповідачам за важливі акценти та рекомендації, а також за мотивацію до нових звершень!
Переконані, що ця зустріч стала великим джерелом натхнення для здобувачів нашого вишу звернути свою увагу на кар‘єру дипломата чи поглибити свої старання досягнути висот у сфері зовнішньої політики.
Прес-Центр КУП НАНУ