Відбулась презентація випуску наукового журналу «EUROPEAN SCIENCE − EUROPSKA VEDA» (Словацька республіка), присвяченого Київському університету права НАН України

27 Вересня, 2023

Київський університет права НАН України відвідав почесний гість та добрий друг університету − доктор філософії, Президент Європейського інституту безперервної освіти, засновник наукового журналу «European Science − Europska Veda» (Словацька Республіка) Йозеф Затько. За його сприяння було видано черговий випуск наукового журналу «European Science − Europska Veda», присвячений історії розвитку та науковим здобуткам Київського університету права НАН України. Саме перші примірники пан Йозеф привіз і урочисто передав ректору університету професору Юрію Бошицькому.

Перша частина повністю англомовного видання присвячена ґрунтовному аналізу історії становлення, розвитку та функціонування Київського університету права НАН України. Головна стаття за авторством професора Бошицького носить інформаційний характер та розкриває всі основні напрямки життєдіяльності університету, включаючи освітній процес, наукову діяльність, міжнародне співробітництво, наукову бібліотеку, аспірантуру, юридичну клініку «Фенікс», фахове наукове видання «Часопис», студентське життя та музейну справу. Особлива увага у статті приділяється загальній стратегії подальшого розвитку університету.

Ще більшої деталізації та колориту життєдіяльність університету отримує у інформаційних описах керівників філій з інших міст України, таких як Рівне, Ужгород, Львів та Вінниця.

Решта статей є викладом наукових здобутків науково-педагогічних працівників університету, які поділилися результатами своїх досліджень з читачем. При цьому коло наукових інтересів авторів достатньо широке та різноманітне і навіть має не тільки юридичне спрямування.

Важливим підсумком зустрічі ректора Юрія Бошицького та Йозефа Затько стала домовленість щодо подальшої плідної співпраці у сфері науки, культури та освіти.

Прес-Центр КУП НАНУ