Відбулась урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти Київського університету права НАН України

4 Вересня, 2012

03 вересня 2012 року в Київському університеті права НАН України відбулась урочиста подія – святкова церемонія посвяти першокурсників у студенти Київського університету права НАН України.
     Церемонія проходила у Великій залі Київської обласної державної адміністрації, що є центром ділового, громадсько-політичного життя України.Для більш ніж 150 юнаків та дівчат, які пройшли серйозні випробування під час вступної компанії, ця урочистість стала однією з найважливіших подій у житті, адже вони стали студентами Київського університету права НАН України, прекрасної студентської родини!
     Приємно, коли добре ім’я і бездоганна репутація приводить студентів до навчального закладу. Коли, вступаючи до вузу, молода людина вже переконана, що саме тут вона не лише здобуде кваліфіковані знання, а й стане справжньою особистістю.

У вітальній промові   Ректор університету, професор, Заслужений юрист України, Заступник голови Союзу  юристів України  Ю.Л. Бошицький зауважив, що справа КУП НАНУ полягає в тому, щоб дати студентам належні знання, базуючись на традиціях та принципах вищої школи права.
     Дорогі студенти, сьогодні ви на старті, у вас у всіх однакові необмежені можливості, однак ви маєте і однакові обов’язки. Перш за все це гідне навчання. Пам’ятайте вічну мудрість, що з усіх скарбів найдорожчий це знання, його не можна ні вкрасти, ні загубити, ні знищити. З перших хвилин навчання запам’ятайте, що право – це мистецтво добра і справедливості. Вивчайте це мистецтво щиро, наполегливо впроваджуйте його в життя і доля сприятиме Вам. Пам’ятайте і те що наша Батьківщина починається з кожного із нас, від поваги до своїх батьків, до своїх вчителів, до друзів та колег, від гармонії в сімї до гармонії в суспільстві де повинні панувати гуманізм, закон та справедливість.Бажаю Вам, щоб скрізь і завжди відчували гордість за те, що Ви студенти Київського університету права НАН України!

Багато теплих слів і побажань було висловлено і шановними гостями урочистої церемонії. З привітаннями та побажаннями гарного початку навчання і подальшого ґрунтовного опанування знаннями, а також незабутньо щасливих і неповторних студентських років молодь привітали: Народний депутат України, Перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань правосуддя, доктор наук, Почесний доктор КУП НАНУ  Ю.А.Кармазін; Уповноважений ВРУ з прав людини 1998-2012 р.р.,  професор Київського університету права НАН України Н.І. Карпачова; Начальник відділу соціально-гуманітарної освіти ІНСТИТУТ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗМІСТУ ОСВІТИ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ  УКРАЇНИ, доктор економічних наук Ю.М. Сафонов; Представник уповноваженого  ВРУ з прав людини Н.І. Іванова; Надзвичайний та Повноважний  Посол  Болгарії в Україні К.Н. Мінчев; Перший секретар посольства Угорщини в Україні Т. Вайон; Перший секретар Посольства Республіки Білорусія в Україні  О.В. Ястрєбов ; Начальник управління сімейної та молодіжної політики КМДА В.С. Коляда; Президент Товариства „Україна – Болгарія”,  академік, Посол Миру,  доктор філософії, професор, Почесний доктор КУП НАНУ Ю.І. Сєдих; Архієпископ Переяслав-Хмельницький і Бориспільський Епіфаній, ректор Київської православної богословської академії, професор; Ігумен Сільвестр (Стойчев), викладач Київської духовної академії і семінарії; Представник  приватного підприємства «Оптимальне таксі»  Т.І. Москаленко.

Також, з почесних гостей  КУП НАНУ на заході були присутні: Кандидат юридичних наук, провідний науковий співробітник Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України, Почесний доктор КУП НАНУ Г.О. Мурашин; Доктор юридичних наук,  професор, Заслужений  юрист України,  завідувач відділу теорії держави і права Інституту держави і права ім.В.М. Корецького Н.М. Оніщенко; Ігумен Видубицького монастиря, отець Ваарлам; Керівник Інформаційного центру DAAD у Києві Ф. Кюхлер та  координатор проектів О. Швайка; Перший секретар Посольства Болгарії в Україні – В. Узунов; Віце-президент Товариства “Україна-Болгарія”, доцент кафедри  теорії та практики туризму і готельного господарства  Х.Й. Роглев.

Святкову атмосферу заходу підтримували концертна програма підготовлена організаторами культурно-дозвільної діяльності Київського університету права НАН України. Чудовим подарунком для всіх присутніх стали  виступи   доцента кафедри іноземних мов – В.П. Шпаченко; організатора дозвілля КУП НАНУ, лауреата Всеукраїнських та міжнародних  фестивалів –  І.Шарко, а також, переможця  багатьох  Всеукраїнських фестивалів та конкурсів, міс глядацьких симпатій  загальноміського  конкурсу  «Студміс Київщини – 2012», студентки ІІІ курсу КУП НАНУ – Ю. Сіончук; лауреата конкурсу «Європа молода – 2009», студентки КУП НАНУ – Ю.Дімітрової; студентки ІІ курсу КУП НАНУ – М. Скачко; студентки І курсу Л. Наріжної та дуету «Рожаниця».

Апогеєм заходу стало урочисте виголошення першокурсниками «Клятви студента», які запевнили, що будуть гідно нести звання Студента Київського університету права НАН України і докладуть всіх зусиль, щоб стати висококваліфікованими фахівцями, бути вірними Україні та  традиціям КУП НАНУ. Вручення символічного студентського квитка стало запорукою майбутнього успіху студентів.

На завершення, слід зазначити, що Київський університет права НАН України розвивається і набуває нових досягнень у підготовці висококваліфікованих правників для країни. Набутий науковий навчальний творчий потенціал університету, успіхи студентів додають упевненості керівництву, професорсько-викладацькому складу університету, бо це свідчить про правильно обраний шлях його розвитку , а здобуті знання дають обґрунтовані підстави його студентству з оптимізмом дивитися в майбутнє, в якому йому жити, творити, працювати.