Відбулась урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти Київського університету права НАН України

2 Вересня, 2011

01 вересня 2011 року в Київському університеті права НАН України відбулась урочиста подія – святкова церемонія посвяти першокурсників у студенти Київського університету права НАН України. Церемонія відбулась у Великій залі Київської обласної державної адміністрації, що є центром ділового, громадсько-політичного життя України. Для більш ніж 150 дівчат та юнаків, які пройшли конкурсний відбір сертифікатів під час вступної компанії, ця урочистість стала однією з найважливіших подій у житті, адже добре відомо, що стати студентом – це велика радість, але стати студентом Київського університету права НАН України – це радість подвійна, оскільки це не лише осередок знань, але й прекрасна студентська родина. На свято до майбутніх юристів завітали представники провідних наукових установ, органів державної влади та духовенства з якими університет тісно співпрацює.

Почесна президія свята

Із словами щирих вітань і добрих побажань, з першим кроком на шляху до вищої освіти привітав Ректор університету, професор, Заслужений юрист України Юрій Ладиславович Бошицький. Звертаючись до студентів з промовою Юрій Ладиславович Бошицький зазначив, що Київський університет права прагне готувати успішних фахівців правників для нашої країні. Сьогодні ви на старті, у вас у всіх однакові необмежені можливості, однак ви маєте і однакові обов’язки. Перш за все це гідне навчання.. Пам’ятайте вічну мудрість, що з усіх скарбів найдорожчий це знання, його не можна ні вкрасти, ні загубити, ні знищити. З перших хвилин навчання запам’ятайте, що право – це мистецтво добра і справедливості. Вивчайте це мистецтво щиро, наполегливо впроваджуйте його в життя і доля сприятиме Вам. Пам’ятайте і те що наша Батьківщина починається з кожного із нас, від поваги до своїх батьків, до своїх вчителів, до друзів та колег, від гармонії в сім’ї до гармонії в суспільстві де повинні панувати гуманізм, закон та справедливість. Навчайтеся так , щоб батьки і викладачі пишалися вами як студентами. Бажаю Вам, щоб скрізь і завжди відчували гордість за те, що Ви студенти Київського університету права НАН України. Будьте патріотами України і гідними послідовниками тих, хто уславив своїми досягненнями наш Університет і Українську державу!

Багато теплих слів і побажань було висловлено шановними гостями
урочистої церемонії. З привітаннями та побажаннями гарного початку
навчання і подальшого ґрунтовного опанування знаннями, а також
незабутньо щасливих і неповторних студентських років молодь привітали:
почесний ректор КУП НАН України, директор Інституту держави і права ім.
В.М.Корецького НАН України, академік НАН України Шемшученко Юрій
Сергійович
; Постійний представник Верховної Ради у Конституційному Суді
України, завідувач відділу зв’язків з органами правосуддя Апарату
Верховоної Ради України Селіванов Анатолій Олександрович, Надзвичайний і
Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні Дімітар Владіміров,
Єпископ Макарівський, Вікарій Київської Метрополії Української
православної церкви Преосвящений Іларій, Представник ООН, Експерт з прав
людини Алан Скурбаті (Швейцарія), Доктор права, магістр податкового
права, магістр права національної безпеки Котлярчук Ігор (США), Доктор
права Костів Петро (США), Прес-секретар уповноваженого ВРУ з прав
людини Левченко Іван Васильович, Начальник відділу
соціально-гуманітарної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту
освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Сафонов
Юрій Миколайович
, Президент Європейської арбітражної палати Пампуха
Геннадій Геннадійович
, Президент Товариства “Україна –Болгарія”, Член
Національної Спілки журналістів України, професор Сєдих Юрій Іванович,
Третій секретар посольства Російської федерації в Україні Курбет
Крістіна Анатоліївна
; Проректор з наукової роботи Київського
національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук,
професор, Заслужений юрист України Джужа Олександр Миколайович.

Почесні гості

Святкову атмосферу заходу підтримували концертна програма підготовлена Культурно-розважальним центром Київського університету права НАН України. Чудовим подарунком для всіх присутніх стали виступи Корчагіної Ольги, студентки 2 курсу, тріо “Філомена” студенток Гурської М., Вечірко О., Дімітрової Ю. та виступ студента 2 курсу Михайльова Максима з авторським віршем “До 20 – річчя Дня Незалежності України”. Також, усіх присутніх своїми чудовими піснями радували лауреати багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів, керівник студії вокалу університету Сафонова Христина, Дімітріва Юлія, студентка 2 курсу. Подарунком для всіх присутніх став виступ першокурсниці Шипіш Галини, яка заспівала чудову українську пісню “Закувала зозуленька” акапельно та виступ студентки 2 курсу Сіончук Юлії з душевною піснею “Для батьків”.

Концертна програма

Кульмінацією заходу стало урочисте виголошення першокурсниками «Клятви студента», які запевнили, що будуть гідно нести звання Студента Київського університету права НАН України, постійно удосконалювати свої знання та вміння і передавати їх наступним поколінням, бути вірним Україні, традиціям студентів Київського університету права Національної академії наук України, завжди керуватися прниципом пріоритетності прав і свобод громадянина та віддавати свої сили та знання на благо нашої незалежно України, а ткож докладуть всіх зусиль, щоб стати висококваліфікованими фахівцями. Вручення символічного студентського квитка стало запорукою майбутнього успіху студентів.

Вручення студентських квитків