Відбулась зустріч ректора КУП НАН України з міським головою Рахівської міської ради В. Медвідь

28 Січня, 2022

Нещодавно ректор КУП НАН України Юрій Бошицький під час робочої поїздки до Рахова на запрошення голови міста – Віктора Медвідь відвідав Рахівську міську раду. Враховуючи важливість регіональної стратегії КУП НАНУ та профорієнтаційний аспект візиту ректора, в перемовинах також взяли участь голова Рахівської районної ради Діана Бабинець та заступник директора з наукової роботи Карпатського біосферного заповідника – Федір Гамор.

Мета зустрічі – це налагодження контактів з Рахівською територіальною громадою задля партнерської взаємовигідної співпраці в сфері юридичної освіти та профорієнтаційної роботи. У рамках зустрічі було обговорено питання навчання випускників шкіл громади в Київському університеті права НАНУ, а також здобуття другої вищої освіти всіх бажаючих Рахівського району. Також були порушені питання щодо охорони та збереження навколишнього середовища і переробки сміття у міській громаді.

Слід зазначити, що КУП НАН України вже не вперше співпрацює з Раховом. Нещодавно Київський університет права НАН України взяв участь в якості співорганізатора Міжнародної науково-практичної конференції «Природно-ресурсний та етнокультурний транскордонний потенціал Гуцульщини в Україні та Румунії: проблеми збереження та сталого розвитку», яка відбулася за участю науковців, фахівців з охорони навколишнього середовища та природних ресурсів, культурної спадщини, екології, рекреації та освіти від Румунії та України, а також представників органів місцевого самоврядування, державних службовців, юристів та суддів.

Під час переговорів з головою Рахівської міської ради ректор окреслив основні вектори діяльності Київського університету права НАН України та відзначив важливу роль закладу в формуванні гуманітарного і соціального капіталу регіону, адже його науково-педагогічний колектив та студентство завжди були і є діяльною частиною громади, організаторами та активними учасниками ініціатив і проєктів, спрямованих на розвиток міста та області. Обговорювались конкретні ініціативи щодо співпраці в освітній, науковій та інших напрямках діяльності.

Ректор в рамках університетського проєкту щодо популяризації юридичної науки в регіонах презентував Віктору Васильовичу юридичну енциклопедію – першу в Україні багатотомну систематизовану наукову роботу про державу і право.

Міський голова подякував за пропозиції, відзначив, що міська влада відкрита до співпраці в усіх напрямках, які сприятимуть розвитку Рахівщини та поліпшенню взаємодії з громадськістю.

Зустріч, яка пройшла в теплій та невимушеній обстановці, дає сподівання на взаємовигідну співпрацю найближчим часом.

Прес-центр КУП НАНУ