Відбулась зустріч ректора КУП НАН України з ректором Тбіліської духовної академії і семінарії

16 Липня, 2013

11 липня 2013 року під час свого візиту до Грузії ректор КУП НАНУ професор Юрій Бошицький зустрівся з ректором Тбіліської духовної академії і семінарії панотче Георгієм. Участь у зустрічі взяли завідувач відділу міжнародних зв’язків і грантів КУП НАНУ Іванна Єдгарова, представник студентства КУП НАНУ Артур Ганієв та керівники структурних підрозділів Тбіліської духовної академії.

Під час зустрічі сторони ознайомились із діяльністю КУП НАНУ та Тбіліської духовної академії і обговорили актуальні питання інтеграції духовної і правової освіти в сучасному суспільстві.
   Одним з практичних кроків такої взаємодії сторони визнали двостороннє співробітництво у напрямку організації науково-практичних конференцій, круглих столів та взаємних візитів представників професорсько-викладацького складу обох вишів. Але найбільшу цікавість викликала можливість навчання за спільною магістерською українсько-грузинською програмою, розроблення якої передбачається до початку наступного академічного року.

Наприкінці зустрічі сторони обмінялись сувенірами та висловили впевненість у необхідності укладення договору про співробітництво, підписання якого має відбутись у Києві восени 2013 року.

Прес-центр відділу міжнародних зв’язків і грантів КУП НАНУ