Відбулась зустріч ректора КУП НАНУ проф. Ю.Л. Бошицького з студентським активом

10 Лютого, 2009

«Ч а й   з   р е к т о р о м»

10.02.2009 р. була проведена зустріч студентського активу Київського Університету Права Національної Академії Наук України з ректором КУП НАНУ Юрієм Ладиславовичем Бошицьким. Зустріч була корисна для студентів тим, що могли бути висвітлені і об’єктивно оцінені основні проблеми студентського життя. Зустріч проходила в досить неформальній обстановці, за чашкою чаю, що було приємно тим, що не було зайвого офіціозу і робочої напруги.

В рамках зустрічі було висвітлено багато проблем та обговорено багато пропозицій, серед них такі як:
1. Обговорення організаційних питань студентського самоврядування.
2. Створення рекламного відеофільму про КУП НАНУ.
3. Вирішення організаційних питань конкурсу «Міс і містер університет – 2009».
4. Створення університетського щомісячного видання «Вісник КУП НАНУ».
5. Створення лекторської групи в рамках програми «Правова освіта для молоді».
6. Матеріальна і технічна допомога музичному гурту студентів.
7. Створення університетської команди «КВК».
8. Визначення нових напрямків проекту «Пізнай свій край».
9. Запровадження святкування Дня здоров’я.
У рамках всіх напрямків роботи були створені робочі групи і ректором були встановлені строки реалізації основних напрямків роботи робочих груп.
Ректор охоче прийняв всі пропозиції, уважно вислухав всі проблеми, і вирішив допомогти студентам матеріально і технічно в реалізації всіх їхніх ідей.
Зустріч у цілому пройшла у дуже виваженій і конструктивній манері і є дуже продуктивною.

За дорученням зав.відділом роботи з
студентами Кригіної А.О. –
студент групи Д-35, Лутак Олексій.