Відбулась зустріч ректора КУП НАНУ Ю.Л. Бошицького з директором Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України

14 Липня, 2015

Під час свого візиту до Львова, ректор Київського університету права НАН України, професор Бошицький Юрій Ладиславович провів зустріч з директором Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України Литвином Миколою Романовичем.
     Основною метою зустрічі було обговорення напрямків подальшої співпраці між університетом та академічною науково-дослідною установою, зокрема щодо здійснення спільних наукових досліджень, проведення науково-практичних заходів, спільного видавництва періодичного наукового збірника «Україна-Польща: історична спадщина і суспільна свідомість».
     В рамках підписаної угоди про співробітництво досягнуто консенсусу щодо наповнення бібліотечного фонду Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ історичними виданнями.
     Під час зустрічі, яка мала місце у Міжнародному Центрі КУП НАНУ, на Миколу Романовича неабияке враження справила виставка картин видатних митців Закарпаття – директора картинної галереї, члена Угорського художнього товариства ім. Імре Ревеса Ференца Ерфана, президента товариства ім. Імре Ревеса Ласло Мадяра, члена національної спілки художників Закарпаття, кандидата мистецтвознавства Реті Яноша та члена національної спілки художників Закарпаття Кліса Яноша.

Принагідно слід відзначити, що виставка була організована у рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність України: перлини живопису для студентської молоді», що діє під патронатом ректора, професора Ю.Л. Бошицького.