Відбулась зустріч ректора КУП НАНУ Ю.Л. Бошицького з директором регіональної філії Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України в м. Ужгороді

11 Червня, 2015

Під час свого візиту до Ужгорода, ректор КУП НАНУ, професор Бошицький  Ю.Л. зустрівся   з директором  регіональної філії  Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України в м. Ужгороді пані Мітряєвою С.І.

Метою зустрічі було обговорення  питань співпраці між КУП НАНУ та регіональною філією Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України в м. Ужгороді. Проведення спільних  наукових досліджень,  організація конференцій, симпозіумів, конгресів та інших заходів, здійснення спільної видавничою діяльності.
     Наприкінці зустрічі ректор Юрій Бошицький запросив пані Світлану Мітряєву в якості почесного гостя взяти участь у роботі круглого столу «Сучасні актуальні проблеми права інтелектуальної власності в країнах Центрально-Східної Європи: теорія, методологія та практика», який відбудеться 18 червня 2015 р. у м. Львові на базі міжнародного Центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи Київського університету права НАН України.

Прес-центр КУП НАНУ