Відбулась зустріч ректора КУП НАНУ Ю.Л. Бошицького з керівником Проекту USAID «Справедливе правосуддя»

15 Червня, 2015

13 червня 2015 року ректор Київського університету права НАН України професор Бошицький Юрій Ладиславович зустрівся з керівником Проекту USAID «Справедливе правосуддя» Девідом М. Воном.

Зустріч відбулася в міжнародному Центрі правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАН України в м. Львові.
    Основною метою візиту керівника Проекту USAID «Справедливе правосуддя» було проведення переговорів щодо питань налагодження співробітництва між КУП НАНУ та Агентством США з міжнародного розвитку, зокрема можливості започаткування спільних програм, проведення спільних конференцій, семінарів, симпозіумів та інших заходів.

Переговори пройшли на найвищому рівні, українська сторона надала свої пропозиції щодо подальшої співпраці.
     По завершенню переговорів Юрій Ладиславович запросив Девіда М. Вона до Київського університету права НАН України для ознайомлення з діяльністю та матеріально-технічною базою вишу.