Відбулась зустріч ректора КУП НАНУ Ю.Л. Бошицького з виконавчим директором Львівського регіонального відділення Асоціації міст України

17 Серпня, 2015

Під час свого візиту до Львова 13 серпня 2015 року ректор Київського університету права НАН України професор Бошицький Ю.Л. провів офіційні переговори щодо співпраці  з виконавчим директором Львівського регіонального відділення Асоціації міст України Абаїмовим В.П.
     Основною метою зустрічі, яка відбулась у Львівському відділенні Асоціації міст України, було обговорення питань  щодо майбутньої співпраці між університетом та об’єднанням органів місцевого самоврядування, зокрема можливості започаткування спільних програм, проведення та організації спільних конференцій, семінарів, круглих столів та інших науково-практичних заходів, у тому числі міжнародних. Також обговорювались питання підвищення рівня правових та економічних знань членів Асоціації, здійснення спільної видавничої діяльності, реалізації проектів академічного туризму та транскордонного співробітництва, спільної участі у грантових програмах тощо.

Київський університет права НАН України разом із Львівським регіональним відділенням Асоціації міст України планують підписати меморандум про співробітництво. Ректор Ю.Л. Бошицький висловив упевненість в успішності подальшої співпраці між установами. Зокрема, він наголосив, що така взаємодія має бути корисною і для Львівського регіонального відділення Асоціації міст України, і для Київського університету права НАН України.
     Користуючись нагодою, ректор розповів про діяльність університету та окреслив основні концептуальні напрями створення та функціонування Міжнародного центру КУП НАНУ у м. Львові.

По завершенню переговорів, ректор запросив В.П.Абаїмова  відвідати Київський університет права НАН України для ознайомлення з діяльністю та матеріально-технічною базою вишу.