Відбулась зустріч студентів юридичного факультету КУП НАН України з випускниками 2010 та 2011 років

16 Жовтня, 2014

09 жовтня 2014 року відбулась зустріч студентів юридичного факультету КУП НАН України з випускниками 2010 та 2011 років, які сьогодні є юристами-практиками. Випускники різних спеціалізацій: господарсько-правової та цивільне і трудове право. На зустрічі перед студентами виступили Твердохліб Юлія Валеріївна, Сапалова Олена Валеріївна, Кіріченко Роман Юрійович та Воронцова Катерина Олексіївна.

Кожен із випускників представляв різні сфери юридичної науки та практики. Основними темами, що цікавили студентів, були поради на що слід звертати увагу молодим юристам в сучасних умовах ринку праці та з приводу головних аспектів практичного застосування теоретичних знань, здобутих в університеті. В цілому, випускники висвітили особливості практичної роботи в органах державної влади, судовій системі, в сфері адвокатури та нотаріату. Також, зауважили про необхідність участі у науковій діяльності університету з метою дослідження цікавих для студентів галузей права, що допоможе зробити вибір сфери професійної діяльності у майбутньому.