Відбулася конференція в Інституті правових наук Центру суспільних наук Угорської Академії наук (м. Будапешт, Угорщина)

6 Червня, 2013

З 27 по 29 травня 2013 р. ректор Київського університету права НАН України, професор Ю.Л. Бошицький та почесний ректор КУП НАНУ, директор Інституту  держави і праві ім. В.М. Корецького НАН України, академік Ю.С. Шемшученко на запрошення директора, наукового радника Ондраша Якаба  з робочим візитом відвідали Інститут правових наук Центру суспільних наук Угорської Академії наук, Будапешт.

У складі української делегації також взяли участь: вчений секретаре Інституту держави і праві ім. В.М. Корецького НАНУ, д.ю.н. Н.М. Пархоменко, та старший науковий співробітник відділу міжнародного права та порівняльного правознавства,  к.ю.н. М.М. Товт.
     Під час конференції  було презентовано двомовний збірник наукових статей «Сучасні проблеми розвитку законодавства в Україні та в Угорщині», який побачив світ в Києві у видавництві «Світ» у 2003 році. У збірнику, видання якого присвячено до 95 річниці створення Національної академії наук України висвітлюються актуальні проблеми й події у розвитку внутрішнього права України та Угорщини. Зокрема, у статтях акцентується увага на актуальних питаннях конституційного процесу і на проблемах європейської інтеграції, досліджуються питання адміністративних систем і місцевого самоврядування у цих державах. Розглядаються також питання, пов’язані з проблемами законодавчого регулювання відшкодування ядерної шкоди, мовних відносин та захисту інтелектуальної власності.

Під час переговорів сторонами були намічені конкретні заходи стосовно подальшої співпраці, зокрема, щодо обміну науковими публікаціями та щодо залучення науковців до заходів, які відбуваються в організації сторін.

Референт ректора
Сарських О.П.