Відбулася персональна виставка картин проф. П.Легкоступа

20 Листопада, 2012

16 листопада 2012 року, у рамках проекту «Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для студентської молоді», створеної за ініціативою ректора, професора, Заслуженого юриста Ураїни, Юрія Ладиславовича Бошицького у Київському університеті права Національної академії наук України відбулось відкриття персональної виставки ректора Університету Святих Кирила і Мефодія проф. Пламена Легкоступа (Велико Тирново, Болгарія).
     Хотілось би зазначити, що художник провів більше 70 самостійних виставок в Болгарії, Франції, Австрії, Бельгії, Росії, Німеччини, Швеції, Сербії, Чорногорії, Македонії. Його роботи належать до колекції Національної художньої галереї у м. Софія, Художнім галереям у м. Велико Тирново і м. Разграді, Культурному центру A.M.O.R.C в Парижі, Франція; Болгарському культурно-інформаційному центру в Москві; фундації «ARTKIBIUS» в Бельгії та ряду приватних колекцій в Болгарії та за кордоном.

З вітальним словом перед поціновувачами мистецтва виступив ректор КУП НАНУ, проф. Ю.Л. Бошицьким, який підкреслив, що подібний проект був створений для духовного збагачення студентів та колективу нашого вищого навчального закладу. Усебічна обізнаність майбутньої юридичної еліти країни стане запорукою гарного старту та упевненого торування стежки у подальшій кар’єрі.

На захід завітали почесні гості КУП НАНУ: Кармазін Юрій Анатолійович – народний  депутат України, Перший  заступник Голови Комітету ВРУ з питань правосуддя; Сєдих Юрій Іванович – президент Товариства „Україна – Болгарія”,  академік, Посол Миру,  доктор філософії, професор, Почесний доктор КУП НАНУ; Дурняк Богдан Васильович – Ректор  Української академії друкарства, доктор технічних наук, професор; Ільїн  Михайло Вікторович – Голова Правління Федерації всесвітнього миру; Протоієрей  Віталій Клос – проректор з наукової роботи Київської православної богословської академії, кандидат богословських наук, доцент; Коцеба Тетяна Юріївна – голова Правління Міжнародної громадської організації «Федерація жінок  за мир у всьому світі»; Гудов Володимир Анатолійович – член товариства  «Україна – Болгарія», Посол Миру, художник, член спілки журналістів України, доктор філософії в галузі міжнародних відносин; Роглєв Христо Йосипович – віце – президент Товариства  „Україна – Болгарія”, заслужений працівник сфери послуг України, заступник завідуючого кафедри, доцент кафедри готельно- ресторанної справи Київського університету управління та підприємництва; Токарєв  Анатолій Андрійович – Член спілки художників України,  художник – живописець, графік, монументаліст; Лисенко-Ткачук  Ірина Василівна – заслужений діяч мистецтв України , професор академії керівних кадрів культури та мистецтв; Щепчук Олексій Васильович – начальник інформаційного центру Української академії друкарства; Ігумен Сільвестр (Стойчев), викладач Київської духовної академії і семінарії.
     Студенти та професорсько-викладаький склад щиро вдячні ректору, професору Ю.Л. Бошицькому за організацію виставки проф. Пламена Легкоступа (Велико Тирново, Болгарія).