Відбулася презентація нової концепції розвитку та нового корпусу Рівненського інституту Київського університету права НАН України

13 Жовтня, 2011

Неабиякий подарунок отримали студенти та працівники РІ КУП НАНУ до Дня юриста − оновлений фасад приміщення інституту, який нині став окрасою мальовничого куточка Рівного. Гідропарк завжди був  рекреаційною зоною міста, а оновлений вигляд приміщення  інституту зробив її більш модерною. Не випадково стільки вдячних слів пролунало на адресу ректора  КУП НАНУ Ю.Л. Бошицького та керівництва області в особі голови Рівненської облдержадміністрації В.М. Берташа за ту безумовно необхідну і вагому підтримку,  яка так необхідна цьому юридичному закладу. Нині його очолює к.ю.н. М.В.Савчин, людина, повна творчого неспокою і бажання розширити правничі перспективи закладу.

У своїй промові ректор КУП НАНУ професор Ю.Л. Бошицький відзначив, що презентувало не тільки оновлене приміщення, але й нову концепцію розвитку вишу, робота якого спрямована на підготовку кадрів для Рівненщини. Для цього поліпшуватиметься навчальний процес, збільшуватиметься кількість викладачів. Сьогодні змінена концепція підготовки фахівців із правотворення, державотворення, як в Рівному і в Києві. Професорсько-викладацький колектив сформовано із тих викладачів, які є в Рівному, з кращих випускників Інституту, яким надаватимемо право безкоштовного навчання в аспірантурі.

Університет має великі партнерські зв’язки з закордонними навчальними закладами. Для проведення майстер-класів у Рівному будемо залучаються авторитетні закордонні фахівці.
Корпус вишу став не лише окрасою міста, а й наповнився новим змістом для підготовки студентів. Ми бачимо відмінний результат, за який щиро дякуємо керівництву університету й бажаємо, щоб Рівненський інститут права став справжньою кузнею юридичних кадрів.

Заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації О.В. Губанов підкреслив, що корпус вишу став не лише окрасою міста, а й наповнився новим змістом для підготовки студентів. Влада побачила відмінний результат, за який щиро вдячна керівництву університету й висловив щирі побажання, щоб Рівненський інститут права
став справжньою кузнею юридичних кадрів.

Презентація, що відбулася з нагоди відкриття оновленої будівлі інституту, засвідчила не лише авторитет цього закладу у регіоні, а й стала своєрідною візитною карткою інституту, що має нині високий освітній потенціал, а відтак і майбутнє. У виступі директора  інституту європейських досліджень НАНУ А.І. Кудряченка стверджувалася думка про необхідність входження у європейський освітній простір і успіхи у цьому плані базового навчального закладу. Про перспективи розвитку РІ КУП НАНУ ішлося у виступах численних гостей і працівників ВНЗ. Насамкінець студенти РІ КУП НАНУ та  столичного закладу подарували присутнім гарну концертну програму. Свято триває,  бо невичерпною є мудрість тих, хто дарує молоді віру і оптимізм.

Керуючий справами Рівненського інституту М.В. Савчин підкреслив, що заклад має значні перспективи свого розвитку, оскільки є можливість для модернізації матеріально-технічної бази та науково-освітнього процесу в інституті відповідно до сучасних вимог. Для цього є всі можливості – ведення інтерактивних технологій у навчальному процесі та проведення наукових досліджень з урахуванням сучасних тенденцій розвитку науки і техніки.

І, врешті, символічно, що стрічку разом перерізали Ю.Л. Бошицький, ректор КУП НАНУ і О.В. Губанов, заступник голови Рівненської облдержадміністрації.

Відео-репортаж