Відбулася Сесія Загальних зборів Відділення історії філософії та права Національної академії наук України
23 квітня 2024 року відбулася Сесія Загальних зборів Відділення історії, філософії та права НАН України, присвячена підсумкам наукової діяльності установ Відділення в 2023 р. та перспективам розвитку фундаментальних і прикладних досліджень у галузі соціогуманітарних наук, а також Сесія Загальних зборів з виборів кандидатів у дійсні члени (академіки) та члени-кореспонденти НАН України, у якій приняв участь ректор КУП НАН України, професор Юрій Бошицький.
Основні питання порядку денного:
І. Звітна сесія Загальних зборів Відділення.
- Вручення дипломів лауреатам премій НАН України для молодих учених і студентів закладів вищої освіти.
- Про підсумки наукової діяльності установ Відділення історії, філософії та права НАН України в 2023 році. З доповіддю виступили академік-секретар Відділення історії, філософії та права НАН України, академік НАН України Валерій Смолій та керівники установ Відділення ІФП НАН України.
- Обговорення виступів та прийняття постанови Загальних зборів Відділення ІФП НАН України.
ІІ. Вибори керівника Інституту правотворчості та науково-правових експертиз НАН України.
ІІІ. Сесія Загальних зборів Відділення з виборів кандидатів у дійсні члени (академіки) і члени-кореспонденти НАН України.
Крім того у стінах Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського відбулося урочисте нагородження учасників конкурсу Національної академії наук України на здобуття премій для молодих учених і студентів закладів вищої освіти. Київський університет права НАН України щороку бере активну участь у даному конкурсі, представляючи роботи студентів і аспірантів на різнопланову правову тематику. Не став винятком і цей рік.
Президія Національної академії наук України відзначила почесними грамотами двох студентів КУП НАНУ:
Анастасію Майорову, здобувачку першого курсу другого (магістерського) рівня навчання Київського університету права НАН України за роботу «Статус жінок як суб’єктів, задіяних у воєнних конфліктах: порушення прав та механізми міжнародно-правового захисту»;
Євгена Гету, здобувача четвертого курсу першого (бакалаврського) рівня навчання Київського університету права НАН України за роботу «Роль Майдану 2013-2014 років у захисті євроінтеграційного вибору України».
В КУП НАНУ студентська наукова діяльність є одним із провідних напрямів освітнього процесу. Київський університет права НАН України пишається своїми студентами, яким вдалося завоювати престижні нагороди від Президії Національної академії наук України за свої наукові дослідження. А наукові досягнення студентів та аспірантів, що навчаються в університеті, є серйозними кроками в побудові наукової діяльності та сприянні вдосконаленню правової системи держави Україна.
Прес-Центр КУП НАНУ