Відбулася традиційна вереснева зустріч ректора зі студентами факультету міжнародних відносин КУП НАНУ

18 Вересня, 2014

17 вересня 2014 року відбулась традиційна зустріч ректора, професора Юрія Бошицького зі студентами факультету міжнародних відносин.
     Привітавши  студентів з  початком нового навчального року ректор зауважив, що головним принципом навчання у Київського університеті права Національної академії наук України є Професіоналізм, Порядність та Патріотизм, а пріоритетними складовими студентського життя: навчання, громадська робота та дозвілля. Також ректор наголосив на тому, що саме ґрунтовні теоретичні знання І курсу закладають фундамент для реалізації майбутніх планів у професії, а для юристів-міжнародників, окрім наукової діяльності пріоритетним є вивчання іноземних мов.

Під час зустрічі ректором були зроблені акценти на дисципліну, як критерій успішності у майбутній професії, питання культури та міжнародні зв’язки.

Студенти, в свою чергу також не соромились задавати питання, зокрема поцікавились щодо подальших планів керівництва університету в питаннях розширення співпраці з міжнародними організаціями та запровадження нових магістерських програм, проведення тренінгів та літніх шкіл для майбутніх юристів-міжнародників.

По завершенню зустрічі усім присутнім були вручені пам’ятні календарі, а кращим студентам Київського університету права, які за період навчання взяли участь в університетських та міських заходах, у рамках загально університетської програми «Формуємо власну бібліотеку зі студентської лави», було вручено подарункові комплекти підручників для допомоги у подальшому успішному навчанні та CD-диски з класичною музикою «18 шедеврів фортепіанної музики В.А.Моцарта»: Абраамян Анні Арамівні(МП-21), Ярцевій Дар’ї Дмитрівні (МП-21), Капустіну Володимиру  Володимировичу (МП-31), Населевському Ярославу Володимировичу (МП-31), Білому Олександру Олександровичу (МП-41), Величко Касиму Рокайовичу (МПм-51), Кортуковій Тамарі Олександрівні (МПм-51).