Відбулася традиційна вереснева зустріч ректора зі студентами І курсу юридичного факультету КУП НАНУ

17 Вересня, 2014

16 вересня у КУП НАНУ відбулася традиційна вереснева зустріч ректора, професора Юрія Бошицького зі студентами І курсу юридичного факультету.

Пріоритетом у КУП НАНУ є якісне навчання, що й передбачено новим закон «Про вищу освіту». Якщо хірург має ґрунтовні знання, то його скальпель  справно усуне пухлину, то   ваш  скальпель – порядність у галузі юриспруденції.  Перед студентами КУП НАНУ ми з перших днів ставимо пріоритетів трьох «П»: професіоналізм; порядність, принциповість. Під час зустрічі ректор звернув увагу на важливість актуальних питань для адаптації першокурсників до навчального процесу:
•    складові студентського життя:навчання, громадська робота, дозвілля;
•    ґрунтовні теоретичні знання І курсу закладають фундамент для реалізації майбутніх планів у професії;
•    ознайомлення студентів із загальноуніверситетськими проектами;
•    дисципліна, як критерій успішності у майбутній професії;
•    питання культури. Повага до колег через елементи вітання;
•    Київський університет права НАН України – єдиний ВНЗ, який розглядає питання науки як основоположний пріоритет серед студентства (зокрема сприяє участі студентів уже з І курсу в науково-дослідній роботі ВНЗ);

У рамках загальноуніверситетського  проекту «Формуємо бібліотеку зі студентської лави» Юрій Ладиславович подарував найактивнішим студентам І курсу КУП НАНУ комплект навчальної літератури та вручив подяки від Київського молодіжного центру праці КМДА за участь у популяризації руху молодіжних трудових загонів: Аврутісу МихайлуЛащук Марії, Дивнич Анастасії, Третякову Богдану, Голобородько Ярославу.