Відбулася традиційна зустріч ректора КУП НАНУ зі студентами IV курсу

4 Листопада, 2016

02 листопада відбулася зустріч ректора, професора Юрія Бошицького зі студентами VI курсу денної форми навчання напряму підготовки «правознавство». На порядку денному зустрічі обговорювалися питання складові студентського життя: навчання, громадська робота, дисципліна як критерій успішності у майбутній професії та питання культури спілкування студентської спільноти у своєму соціумі.

Ректор, професор Юрій Бошицький у вступному слові зазначив, що освітній процес у КУП НАНУ здійснюється на виконання найголовнішої мети – надання якісних суспільних послуг студентам, а сучасна європейська матеріальна база аудиторного фонду університету цьому сприяє, вона відповідає стандартам вищої освіти, забезпечує здобуття нових знань. Випускники юристи 2016-2017 навчального року, які виявлять після одержання диплому бакалавра продовжувати навчатися в магістратурі, будуть проходити ЗНО. Це новий підхід в Україні для тих, хто обрав професію юриста. Відповідальність кожного студента за виконання своїх обов’язків є запорукою успішного проходження ЗНО. Життя є досить динамічним, прогресує і безперечно вимагає від випускників грунтовних знань. Університет сприяє працевлаштуванню успішним студентам, які зарекомендували себе під час проходження практики.
     Без закріплення здобутих теоретичних знань на практиці знижуються професійні якості кваліфікованих спеціалістів.
    Розширюється діапазон міжнародних зв’язків: аспірант Величко Касим, направлений на стажування до Швейцарії, де буде проходити практику в організації ВОІВ із подальшим можливим працевлаштуванням.
     Суспільство ставить перед майбутніми юристами знання державної та  іноземних мов.
    У разі потреби для четвертого курсу, в університеті, готові створити додаткові освітні послуги вивчення іноземних мов, курси підготовки до майбутнього ЗНО бакалаврату.
     У ході зустрічі ректор відповів на питання, що хвилюють студенство.

Від присутніх на зустрічі студенти вручили квіти вдячності та привітали із одержанням найвищої нагороди Угорщини за вагомий внесок Юрієм Ладиславовичем Бошицьким у багаторічну розбудову міжнародних партнерських зв’язків між КУП НАНУ  та ВНЗ Угорщини Орденом «Лицарський хрест Угорщини».