Відбулася традиційна зустріч ректора зі студентським активом КУП НАНУ

29 Жовтня, 2015

28 жовтня у КУП НАНУ відбулася традиційна зустріч  ректора, професора Юрія Бошицького зі студентським активом університету.
     Під час зустрічі, яка відбулася у формі конструктивного діалогу,  ректор зосередив увагу присутніх на актуальності питань даної зустрічі для студентства та подальшого вдосконалення навчального процесу:
•    складові студентського життя:навчання, громадська робота, дозвілля;
•    дисципліна, як критерій успішності у майбутній професії;
•    Київський університет права НАН України – єдиний ВНЗ, який розглядає питання науки як основоположний пріоритет серед студентства (зокрема сприяє участі студентів уже з І курсу в науково-дослідній роботі ВНЗ);
•    обговорення зі студентським активом плану проведення заходів до 20-річчя заснування Київського університету права НАН України;
•    питання культури спілкування студентської спільноти в своєму соціумі;
•    надання пропозицій студентським активом щодо проведення виборів президента СП КУП НАНУ (02 грудня 2015 відповідно до положення).
     Юрій Ладиславович підкреслив, що участь студентів у науково-практичних конференціях та громадській роботі, волонтерському рухові  сприяє формуванню управлінської ділової якості майбутніх юристів.  Ректор озвучив нові перспективні угоди про співпрацю між університетом  і Музеєм Другої світової війни, Музеєм під відкритим небом «Пирогово», Заповідником Софія Київська. Співпраця між цим установами дає можливість студентам креативніше проводити заходи в рамках загальноуніверситетських проектів, проводити студентські  квести, дозвілля під відкритим небом.

У рамках загальноуніверситетського  проекту «Формуємо бібліотеку зі студентської лави» Юрій Ладиславович подарував студентам книги, що сприятимуть підвищенню світогляду майбутніх юристів.