Відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам Київського університету права НАН України

9 Липня, 2018
    06 липня 2018 року, у приміщенні Великого конференц-залу Національної академії наук України, відбулася урочиста церемонія з нагоди вручення дипломів державного зразка студентам денної та заочної форм навчання освітнього ступеня «магістр» та «бакалавр» за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» Київського університету права НАН України. Вручення дипломів поза межами університету вже стало гарною традицією та урочистою подією.

Вишукана камерна музика струнного квартету «Асамблея» зустрічала гостей в холі Великого конференц-залу Національної академії наук України, створюючи неперевершену атмосферу свята.

vup1.jpg

vup2.jpg

vup5.jpg

Привітати випускників із цим знаменним днем зібралось чимало гостей. Так, участь у церемонії взяли: Пирожков С.І. – Віце-президент НАН України, академік НАН України; Наумовець А.Г. – Перший віце-президент НАН України, академік НАН України; Шемшученко Ю.С. – директор Інституту держави і права ім. В.М.  Корецького НАН України, академік НАН України, Почесний ректор Київського університету права НАН України; Гела Думбадзе – Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні; Якуб Стеліна – доктор, професор, декан факультету права та управління Гданського університету (Польща); Анджей Шміт – доктор, професор, завідувач кафедри конституційного права та політичних інститутів факультету права та управління Гданського університету (Польща); Демченко С.Ф. – помічник Президента Національної академії наук України, заслужений юрист України; Тихий В.П. – радник Президії Національної академії правових наук України, дійсний член (академік) НАПрН України; Борисова О.В. – проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету фізичного виховання і спорту України; професор, доктор наук; Протоієрей Олександр Трофимлюк – Перший проректор Київської православної богословської академії; Трегубов Е.Л. – партнер юридичної фірми «САЛКОМ».

vup3.jpg
listnan.jpg
vup8.jpg

vup9.jpg
vup10.jpg
vup11.jpg

Урочистості відкрив ректор університету, професор Бошицький Ю.Л.: «Прийміть найщиріші вітання з нагоди цієї знакової події у вашому житті – отриманні диплому як свідчення нового професійного рівня. Перед вами відкриваються тисячі доріг, але кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо і впевнено, а успішно розпочати професійну діяльність вам допоможуть знання, уміння та навички, отримані у стінах Київського університету права НАН України. Приємно бачити таких, молодих людей в очах яких сяє бажання працювати, розвиватися, навчатися, ставати кращими й будувати нашу державу. Пам’ятайте, що освіта та навчання – постійний процес. Хто здобув освітній ступінь «магістр» має всі шанси в майбутньому здобути «доктора філософії». Хто отримав сьогодні освітній ступінь «бакалавр» – не зупиняйтесь на досягнутому здобувайте освіту далі, адже освіта, це те, що у вас ніхто не забере, що дасть можливість працевлаштуватися та реалізуватися».

Ректор також наголосив на тому, що символічним є і час вручення дипломів, оскільки нещодавно країна відзначала річницю прийняття Основного закону країни, а для юристів-правників ця дата має певну знаковість.

vup4.jpg
vup6.jpg
vup13.jpg

З теплими вітальними словами до випускників та присутніх звернулися почесні гості свята, почесні доктори КУП НАНУ.

Від імені Національної академії наук України до присутніх звернувся Віце-президент Національної академії наук України, академік НАН України Пирожков С.І.: «Це знаменна визначна дата у житті всіх, хто причетний до сьогоднішньої урочистої події, а особливо для випускників. Ви стали фахівцями своєї справи, впевнено крокуєте у професійне майбутнє. Впевнений, що ви з гордістю пронесете крізь роки почесне звання випускника Київського університету права НАН України і станете гідним поповненням наукової, політичної, громадської та юридичної еліти, від якої залежить зміцнення авторитету держави».

Церемонія супроводжувалася вокальними номерами ансамблю солістів «Благовість» та струнним квартетом «Асамблея».

vup14.jpg

vup15.jpg

vup16.jpg

avup1.jpg

avup2.jpg

avup3.jpg

avup4.jpg

avup5.jpg

Атмосфера заходу була сповнена позитивних емоцій, сяючих усмішок, а теплі спогади від урочистості та яскравого студентського життя надовго залишаться у пам’яті кожного випускника Київського університету права НАН України.