Відбулася зустріч із представниками КОМІНБАНКу

22 Серпня, 2023

22 серпня 2023 року у приміщенні Київського університету права НАН України відбулася зустріч ректора Університету, професора Юрія Бошицького з представниками COMINBANK. Від банку на зустрічі були присутні Начальник Управління з продажів корпоративних продуктів Максим Фліссак і Начальник Київського відділення № 12 Оксана Гуржеєва.

Під час зустрічі були обговорені нагальні питання співпраці COMINBANK та Університету з реалізації спільних програм і проектів у галузі правового регулювання банківської діяльності, вдосконалення банківського і фінансового права. Результатом цього стала домовленість про підготовку до видання Малої енциклопедії банківського і фінансового права.

У рамках профорієнтації та популяризації юридичної освіти була обговорена можливість отримання працівниками банку другої вищої юридичної освіти на базі КУП НАНУ та можливість стажування здобувачів вищої освіти у відділеннях Банку.

Як результат зустрічі, досягнута принципова домовленість сторін щодо підписання Меморандуму про співробітництво між АТ «КОМІНБАНК» та КУП НАНУ.

Прес-Цент КУП НАНУ